Komagene
Şebnem
Marina Pizza
Eredem
Çiğköftem
Işık Oğulları
Nizam
Begüm Döner
Çaçaron Pizza
Mutlu Tost
Aktekke Gıda
Kurnaz Etliekmek
Sultan Sofrası
Can Gıda
Chef Börek
Hatıra Tantuni
HB-Waffle
Çamlıca
Keskinler Etliekmek
Hacı Bekir
Toscana
Hisar Etliekmek
attariye baharat
Bono pizza
öz döner
70 hanedan
Yunus Emre Tavukçuluk
Nokta Su
Seyhan Tost
Falafels
Osmanlı Etliekmek
Enefdal

Sepet Teslim Nedir

Sepet Teslim internetten alışveriş yapmak isteyen müşterilere aracılık eden bir portaldir. Binden fazla ürünü tek tıkla zahmetsizce 15-45 dk. içerisinde kapınıza kadar getiren ve kapıda ödeme kolaylığı ve online ödeme seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştıran bir mutluluk aracıdır. Kullanıcılar Sepet Teslim mobil uygulaması ile ürünlere ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden siparişi verebilirler. Süpermarket, şarküteri, kasap, manav ya da tatlı her türlü market alışverişi ihtiyacınız karşılamak için tek adresiniz ‘’Sepet Teslim’’. Aldığınız ürünler bayilerimiz tarafından paketlenir ve kuryelerimiz aracılığıyla adresinize teslim edilir. Kapıda ister kredi kartınız ile ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti...! Bunu sağlamak ve sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Sizi mutlu etmek bizim en büyük mutluluğumuzdur.

  • Basit Arayüz

  • Hızlı Teslimat

  • Kapınıza Hizmet

feature
  • Güler Yüzlü Hizmet

  • Kolay Ödeme

  • Kullanıcı Dostu

Uygulama Hakkında

Neden Sepet Teslim ?

Markete gitmek yerine uygulamamız üzerinden rahatça alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde hem boşa vakit harcamazsınız hem de markete gitmek için ulaşım derdiniz olmaz. Ayrıca tüm alışveriş zorluklarını ortadan kaldırıyoruz.

showcase
showcase

Hızlı Teslimat

Karaman'da İlk ve Tek..! Akıllı Telefonunuza İndirdiğiniz "Sepet Teslim" Mobil Uygulaması ile Yaptığınız Market Alışverişleri 15 Dakikada, Yemek Alışverişlerinizi ise 30 Dakikada Kuryelerimiz ile Sepet Teslim Olarak Kapınıza Kadar Getiren Online Alışveriş Merkezi ‘’Sepet Teslim’’.

Tanıtım Videomuzu İzle

Uygulama Görüntüleri

Sepet Teslim
Sepet Teslim
Sepet Teslim
Sepet Teslim

10.000K

Uygulamayı İndirenUygulamayı İndir

Sepet Teslim mobil uygulamasını indirin ve alışveriş e başlayın
Basında Biz